خرید محصولات رژیمی ارگانیک و لاغری بدون عوارض

لاغری بدون عوارض

سلامتی جسم یکی از مهمترین خواسته های هر انسانی است. خرید محصولات رژیمی ارگانیک می تواند به حفظ این سلامتی و رسیدن به آن، بسیار کمک کننده باشد.

هر کس در زندگی خود سعی کند غذا ها و محصولات سلامت محور و ارگانیک مصرف کند، خیلی کم دچار بیماری می شود.

اصلا مهم نیست که اضافه وزن داشته باشید یا کاهش وزن

شما می توانید با خرید محصولات ارگانیک، به حفظ خوش اندامی و سلامت بدن خود کمک کنید. وجود این محصولات در سبد غذایی هر خانواده ای باید از ضروریات باشد.

جایگزین کردن مواد غذایی پر کالری با محصولات رژیمی ارگانیک

افرادی که از اضافه وزن رنج می برند یا دچار چاقی های شدید هستند:

می توانند با جایگزین کردن این محصولات به جای مواد غذایی پر کالری و بی ارزش، وزن خود را به راحتی کم کنند.

اصولا لاغری و خوش اندامی ارتباط مستقیمی با نوع غذا خوردن انسان دارد. محصولات رژیمی ارگانیک و سالم، در بدن به راحتی هضم و جذب می شود.

اما غذای پر کالری، بی ارزش و دارای کربوهیدرات بالا، توسط کبد، به چربی ذخیره ای تبدیل می گردد.

برخی از کسانی که می خواهند رژیم لاغری بگیرند، در برنامه ی غذایی خود، محصولات رژیمی و ترجیحا بدون قند را جای می دهند. موفقیت این افراد در رژیم بسیار بالاتر از بقیه ی افراد می باشد.

باید نکته ی بسیار مهمی در انتخاب این محصولات رعایت شود. آن هم انتخاب محصولاتی است که دارای قند طبیعی و ارگانیک هستند.

مثلا قند ایزومالت، قند خرما، شیره ی خرما و یا شیرین کننده هایی مثل گیاه استویا و ساکرولوز. این شیرین کننده ها منشاء طبیعی داشته و برای بدن بی ضرر هستند. البته قندهای مصنوعی هم بعضا بی ضرر هستند. ولی برخی از قند های مصنوعی در بدن به شکل چربی ذخیره می شوند.

خرید محصولات رژیمی ارگانیک

امروزه با به وجود آمدن شرکت های تولید کننده ی محصولات رژیمی و ارگانیک، فراوانی این محصولات زیاد شده و می توان به راحتی خرید کرد. محصولاتی نظیر: نان های رژیمی و غنی شده با مغزی جات، انواع کیک های رژیمی با قند طبیعی و پایین، انواع قند های حبه ای از جنس شیره خرما و قند و پولکی های رژیمی، بیسکوییت های سبوس دار و رژیمی، برخی از نوشیدنی ها و خیلی از محصولات دیگر که می توان به راحتی از فروشگاه های سطح شهر یا فروشگاه های اینترنتی، خرید کرد.

برای خرید آنلاین محصولات رژیمی ارگانیک از فروشگاه محصولات ارگانیک عطارلند روی تصویر زیر کلیک کنید

توت خشک ارگانیک بینیک عطارلند

مزایای خرید محصولات رژیمی ارگانیک

از مزایای خرید محصولات ارگانیک برای رژیم لاغری بدون عوارض، می توان موارد زیر را بر شمرد:

  • خرید محصولات رژیمی ارگانیک در دراز مدت، با صرفه تر از محصولات غیر ارگانیک است.
  • محصولات رژیمی ارگانیک می توانند جلوی اشتها را بیشتر بگیرند و احساس سیر کنندگی بالایی داشته باشند.
  • محصولات رژیمی ارگانیک، در دستگاه گوارش راحت تر و بیشتر جذب می شوند
  • محصولات ارگانیک و رژیمی اغلب دارای قند های پیچیده هستند که جذب آن ها کند تر صورت می گیرد.
  • این محصولات سرطان زا نیستند و رادیکال آزاد ندارند.
  • خرید محصولات ارگانیک رژیمی، انرژی بهتری در فرد ایجاد می کنند.
  • محصولات رژیمی ارگانیک، جزء محصولات طبیعی بوده و ساختار ژنتیکی آن ها دست نخورده است.
  • این محصولات آنتی اکسیدان خوبی دارند که در جهت سوزانده شدن چربی، کارایی بیشتری دارند.

مزایای استفاده از این محصولات جهت لاغری، خیلی بیشتر از این می باشد. وقتی که فرد چاق شروع به خوردن این محصولات می کند بعد از مدت کوتاهی، تاثیر آن را در بدن خود مشاهده می کند.

اهمیت و جایگاه خرید محصولات ارگانیک در سبد غذایی خانواده ها

خرید محصولات رژیمی ارگانیک

استفاده از مواد غذایی، فقط برای سیر شدن نیست. سلول ها و ارگان های بدن ما باید درست کار کنند. این هم مستلزم خوردن مواد غذایی سالم است. بزرگترین مشکل افراد چاق در این است که به غذا به شکل یک سیر کننده نگاه می کنند. افراد چاق تا جایی می خورند که سیر سیر شوند یا دچار درد معده شوند و بعد، دست از خوردن می کشند. این افراد نمی توانند غذا را به چشم یک دارو یا نوش دارو نگاه کنند. لازم نیست هر چیزی خورده شود. به قول حکیم ابوعلی سینا، اگر انسان به غذا به شکل یک دارو نگاه کند و در خوردن حد اعتدال را رعایت کند، بیمار نمی شود.

این روزها خوردن محصولات ارگانیک خیلی بیشتر از گذشته رواج پیدا کرده است. تا همین 10 سال پیش مردم عادت داشتند مواد غذایی بیشتری ولی در عوض، ارزان تر خرید کنند. برایشان قیمت مهم تر از کیفیت بود. اما  افزایش بیماری های ناشی از مصرف غذای غیر ارگانیک، باعث شد تا کم کم استفاده و خرید محصولات ارگانیک و رژیمی خیلی بیشتر از گذشته شود. گویا اهمیت سلامتی کم کم در بین مردم در حال جا باز کردن است. به تدریج خانواده ها یاد می گیرند که محصولات ارگانیک را وارد سبد غذایی خود کنند.

اهمیت محصولات سلامت محور و ارگانیک در رژیم لاغری

در گرفتن رژیم لاغری، خوردن محصولات سلامت محور و ارگانیک دارای اهمیت فراوانی است. کسی که قصد رژیم گرفتن دارد، باید از این محصولات ارگانیک خریده و استفاده کند زیرا این محصولات به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی تولید شده اند. استفاده از این محصولات برای کاهش وزن و لاغری، فاقد هر گونه عوارض می باشد.

میزان تاثیر گذاری محصولات ارگانیک در لاغر شدن خیلی بیشتر از سایر محصولات می باشد. برای مثال نان ارگانیک و طبیعی جو یا نان گندم سبوس دار، که به شکل رژیمی تولید شده اند، به خاطر داشتن سبوس بالا و قند پایین، سیر کنندگی بالایی دارند. همچنین دارای فیبر زیادی هستند و در معده و روده ها با جذب بالای آب، می توانند حالت سیر کنندگی به وجود بیاورند.

کلام آخر

فراموش نکنیم که همیشه می توان برای لاغر شدن روش های غیر رژیمی را هم انتخاب کرد. مثل ورزش های سخت، جراحی، استفاده از دارو و غیره. اما توجه داشته باشید که داشتن یک رژیم متعادل و سرشار از محصولات ارگانیک، می تواند در دراز مدت، ما را به وزن ایده آل و دلخواه برساند. همچنین می تواند سلامت بدن ما را برای سال های سال تضمین کند. شاید در ابتدا، خرید این محصولات کمی گران تر به نظر بیاید اما در گذر زمان، سود بزرگی کسب می کنیم، چه از نظر مالی و چه از نظر جانی.