آیا محصولات رژیمی قابل اعتمادند؟(فروشگاه محصولات ارگانیک عطارلند)

فروشگاه محصولات رژیمی عطارلند

فروشگاه محصولات ارگانیک عطارلند در این مقاله سعی می کند اطلاعاتی در زمینه محصولات ارگانیک معتبر ارائه دهد.

استفاده از محصولات رژیمی و ارگانیک، امروزه بیش از پیش مرسوم شده است. افراد بسیاری به دنبال استفاده از محصولات ارگانیک هستند. خب بسیار هم طبیعی است چون به مضرات محصولات غیر ارگانیک پی برده اند. می دانند که ضررهای زیادی برای بدن دارند. در این بین عده ای مجبورند به خاطر داشتن بیماری، از محصولات ارگانیک و رژیمی استفاده کنند. این افراد همان هایی هستند که بیماری دیابت یا فشار خون دارند. البته افراد چاق و دارای اضافه وزن هم به دنبال مصرف این محصولات هستند تا به وزن ایده آل خود برسند. اما، آیا می توان به همه ی محصولات رژیمی و ارگانیک اعتماد کرد؟ آیا همگی در بدن بیماران یا افراد چاق به یک شکل عمل می کنند؟

برای یافتن پاسخ این پرسش ها باید ببینیم که کدام محصولات رژیمی و ارگانیک را باید مصرف کرد و کدام را نباید مصرف کرد.

محصولات رژیمی ارگانیک در فروشگاه محصولات ارگانیک عطارلند

محصولات رژیمی ارگانیک، در بازار ایران فراوان یافت می شود. تعدادی از این محصولات ساخت داخل کشور است و برخی هم از طریق واردات به کشور می آیند. برخی دارای قند مصنوعی هستند و برخی با قند های طبیعی تهیه شده اند. همگی این ها در جهت سلامت بدن انسان تولید یا وارد شده اند. اما نمی توان انتظار داشت که همگی یک نتیجه ی واحد را بر جای بگذارند.

افراد دیابتی فقط مجاز به مصرف محصولاتی هستند که منجر به افزایش قند، کربوهیدرات یا ترشح انسولین اضافی نگردد. افراد چاق نیز باید محصولاتی را مصرف کنند که کربوهیدرات پایین یا قند اندک داشته باشند. همچنین محصولات رژیمی حاوی فیبر بالا برای بدن افراد چاق، مهم و ضروری به شمار می رود.

فروشگاه محصولات ارگانیک عطارلند عرضه کننده انواع محصولات ارگانیک و رژیمی از برندهای معتبر داخلی و خارجی است.

محصولات رژیمی و ارگانیک داخل بازار

اگر گفته شود که تمام محصولات رژیمی و ارگانیک داخل بازار قابل اعتمادند، سخن خطایی است. محصولات تولید داخل همیشه نظارت می شوند و با توجه به استانداردهای سلامت، تولید می گردند. وقتی مهر بهداشت، سیب سلامت و نام دانشگاه علوم پزشکی روی این محصولات درج می شود، به معنای سالم و قابل اعتماد بودن آن می باشد. البته برخی از محصولات ممکن است برای افراد دیابتی مناسب نباشد. چون ممکن است علاوه بر قندهای مصنوعی، کالری بالایی داشته باشد یا حاوی مقادیر چربی و کربوهیدرات های دیگر باشد. محصولات وارداتی هم باید قبل از مصرف، حسابی کنترل شوند و بروشور آن خوانده شود. ترکیبات قندی این محصولات باید جزء قندهای مصنوعی مورد تایید دانشگاه علوم پزشکی یا سازمان غذا و داروی آمریکا و اروپا باشد.

ارتباط محصولات رژیمی ارگانیک با دیابت

بیماری دیابت، جزء بیماری های خاموشی است که وقتی از راه می رسد، دیگر کار از کار گذشته و بیمار باید تا آخر عمر با رعایت نکات پزشکی به زندگی ادامه دهد. رژیم غذایی مخصوص و استفاده از محصولات ارگانیک و رژیمی، جزء جدایی ناپذیر زندگی این افراد می باشد. نمی توان هر محصولی را به این بیماران پیشنهاد کرد. محصولاتی که این افراد مجاز به مصرف آن می باشند، باید ارگانیک و بدون قند و کربوهیدرات ساده باشد. مثلا پولکی و قندهای رژیمی که حاوی قند مصنوعی هستند، مجاز است. البته قند به کار رفته در این محصولات باید مورد تایید سازمان غذا و دارو باشد. اگر در تهیه ی محصولی علاوه بر قند مصنوعی مجاز، قندهای دیگری نیز به کار رفته باشد، می تواند قند بیماران دیابتی را بالا برده و ایجاد مشکل کند.

نباید به هر محصولی اعتماد کرد. زیرا بیماری دیابت بسیار حساس است و کوچکترین اشتباه می تواند سبب بالا رفتن قند، قطعی عضو یا حتی مرگ بیمار شود.

فروشگاه محصولات ارگانیک عطارلند

فروشگاه محصولات ارگانیک عطارلند عرضه کننده انواع محصولات بدون قند و  ارگانیک و رژیمی از برندهای معتبر داخلی و خارجی است.

محصولات رژیمی فاقد قند در فروشگاه محصولات ارگانیک عطارلند

گاهی مشاهده شده است که بیماران دیابتی اقدام به خرید بیسکوییت ها و کیک های رژیمی می کنند. این افراد با تصور اینکه این محصولات فاقد قند هستند، به هر مقدار که می خواهند می خورند. اما بعدا متوجه می شوند که قند خون شان بالا رفته است. زیرا این بیماران فقط به قند مصنوعی در محصول توجه کرده اند. در صورتی که بیسکوییت، حاوی مقادیر بالایی از کربوهیدرات می باشد که نوعی قند ساده و قابل جذب است. قندها به دوشکل وجود دارند، یک نوع از آن ها ساده هستند و خیلی زود جذب می شوند، مانند قند و شکر و کربوهیدرات ها مثل برنج و نان. نوع دیگری از قندها، قند پیچیده می باشد. این ها هم جذب می شوند و برای دیابتی ها خوب نیستند اما روند جذب آن ها خیلی کند تر از قند های ساده می باشد مانند قند درون میوه جات.

اعتماد به محصولات رژیمی و ارگانیک برای افراد دیابتی، به عوامل متعددی بستگی دارد. برای مثال، تاییدیه ی بهداشت، سیب سلامت، معتبر بودن فروشگاه، میزان کربوهیدرات موجود در محصول و نوع قند مصنوعی بکار رفته در آن.

خرید محصولات رژیمی و ارگانیک خود را از فروشگاه های معتبر انجام دهید. “فروشگاه محصولات ارگانیک عطارلند ” یکی از معتبرترین و خوش نام ترین فروشگاه های اینترنتی محصولات رژیمی می باشد که می توانید با خیال راحت از آن خرید کنید.

ویژگی محصولات رژیمی در ” عطارلند “

فروشگاه محصولات ارگانیک عطارلند، یکی از جاهایی است که افراد رژیمی و دیابتی، می توانند محصولات ارگانیک و رژیمی خود را در آن پیدا کرده و به راحتی از آن خرید کنند. این فروشگاه، دارای اکثر محصولات با مارک ها و برند های متفاوت داخلی و خارجی، سعی در رفع نیاز مشتریان به بهترین شکل ممکن را دارد. افراد چاق یا فشار خونی می توانند انواع محصولات خوراکی یا حتی دمنوش های درمانی را خرید کرده و مصرف کنند.

این فروشگاه در دسته ی محصولات خود دارای چندین دسته محصول رژیمی و خاص می باشد. دسته ی محصولات رژیمی کتوژنیک که برای کاهش وزن بسیار مفید بوده و فاقد کربوهیدرات می باشند. دسته ی محصولات رژیمی بدون قند که بهترین گزینه برای افراد دیابتی است. همچنین یک سری محصولات رژیمی برای افرادی که رژیم وگان دارند، در این فروشگاه به فروش می رسد. افرادی که نمی توانند گلوتن موجود در غذاهایی مثل نان و کیک را جذب کنند و بیماری سلیاک دارند، می توانند در دسته محصولات رژیمی بدون گلوتن، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند.

برای خرید آنلاین انواع محصولات رژیمی ارگانیک از فروشگاه محصولات ارگانیک عطارلند روی تصویر زیر کلیک کنید

حلوا ارده رژیمی بدون قند کامور

کلام آخر

خریدن محصولات رژیمی سالم و معتبر، از فروشگاه معتبر و دارای مهر و سیب سلامت، یک بحث است و استفاده ی بجا از این محصولات بحثی دیگر. اگر محصول رژیمی و ارگانیک مورد نیاز خود را طبق بیماری و مشکل خود، خرید کنید، هیچ مشکلی شما را تهدید نخواهد کرد.