خرید محصولات رژیمی و بدون قند برای کاهش وزن و سلامتی

یکی از دغدغه های افراد چاق، خرید محصولات رژیمی و بدون قند است. این افراد گاهی دچار سر در گمی می شوند و نمی دانند محصول خوب و با کیفیت را چطور و از کجا تهیه کنند.

گاهی اصلا نمی دانند این محصولات شامل چه چیزهایی می شود.

ما به شما خواهیم گفت که این محصولات چه چیزهایی هستند و چه فوایدی دارند. همچنین در انتها می گوییم که از کجا می توانید آن را تهیه کنید.

محصولات رژیمی و بدون قند برای رسیدن به وزن مناسب و سلامتی

 

محصولات رژیمی و بدون قند برای رسیدن به وزن مناسب و سلامتی، می تواند بسیار کمک کننده باشد. افراد چاق و دارای اضافه وزن، روزها و حتی ماه های ابتدایی رژیم کاهش وزن، با مشکل افت قند و افزایش اشتها روبرو می شوند. این مشکل را نمی توان با خوردن قند و شیرینی و شکلات رفع کرد. این کار می تواند سبب شکسته شدن رژیم شود. حتی افرادی که دارای بیماری های دیابت یا فشار خون هستند، باید جایگزین مناسبی برای دریافت قند روزانه ی خود، داشته باشند. به همین خاطر، خرید و استفاده از محصولات رژیمی، اهمیت فراوانی در سلامت و پایبندی به رژیم کاهش وزن دارد.

خرید محصولات رژیمی و بدون قند کاری نیست که بدون مشورت انجام شود. شیرین کننده های مصنوعی در بازار، به تعداد زیاد و با مارک های تجاری مختلفی به فروش می رسند.

اگر خواهان این بودید که از این شیرین کننده ها استفاده کنید، می توانید آن هایی را انتخاب کنید که با هضم گوارش شما مشکلی نداشته باشند.

در ضمن باید محصولات رژیمی و بدون قند خریداری شده، کاملا بدون قند باشد. یعنی قند مصنوعی به همراه گلوکز و شکر نباشد. برخی از محصولات در بازار علاوه بر قند مصنوعی، حاوی مقادیری شکر طبیعی هم هستند. شاید برای کاهش وزن بتوان از این محصولات هم استفاده کرد ولی افراد دیابتی اصلا نباید استفاده کنند.

برخی از محصولات رژیمی و بدون قند در بازارشامل موارد زیر می باشند:

حبه بدون شکر زعفرانی بی لو عطارلند

 • انواع حبه قند رژیمی
 • انواع رایس کیک ها و شیرینی های با قند مصنوعی
 • بیسکوییت ها و کیک
 • کوکی های شکلاتی
 • دسرهای شکلاتی با شکر مصنوعی
 • ویفر
 • شکلات های تلخ
 • پولکی های بدون شکر
 • شیرین کننده های مصنوعی و قرص های شیرین کننده

رایس کیک سیس رایس با طعم نمک دریای عطارلند

 

10 مزیت استفاده از محصولات رژیمی و بدون قند در رژیم کاهش وزن

استفاده از محصولات بدون قند و رژیمی دارای فوایدی است که در اینجا به ذکر چند مورد می پردازیم. اما قبل از آن بهتر است حقیقتی را بدانید. برخی از این محصولات با مارک های تقلبی و ممنوعه در بازار وجود دارند که نباید مصرف کنید. این محصولات ممکن است دارای قند های مصنوعی و شیرین کننده هایی باشند که نه سازمان بهداشت ایران تایید کرده و نه اروپا و آمریکا. پس باید در انتخاب خود بسیار دقت کنید و برای خرید محصولات رژیمی و بدون قند، به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. می توانید خریدتان را هم اینترنتی انجام دهید. فروشگاه های ایترنتی عرضه و پخش محصولات رژیمی و بدون قند، کم نیستند.

مزایای استفاده از محصولات بدون قند و رژیمی در کاهش وزن و سلامتی، به شرح زیر می باشد:

 1. در رژیم های غذایی کتوژنیک و یا غیر کتوژنیک، استفاده از این محصولات می تواند پایبندی به رژیم را بیشتر کند.
 2. استفاده از محصولات بدون قند و رژیمی برای افراد دیابتی، بهترین گزینه برای کاهش قند است.
 3. قندهای مصنوعی با منشاء گیاهی، هیچ گونه ضرری برای بدن ندارد و می توان به میزان متعادل در رژیم غذایی مصرف کرد. اما اگر بیش از حد مصرف شود، می تواند به چربی تبدیل شود و نتیجه ی عکس بدهد.
 4. بخی از محصولات تهیه شده رژیمی حاوی قندهایی هستند که شیرینی آن ها به اندازه ی شکر و گاهی بیشتر هم می باشد. این محصولات با شیرین کننده های طبیعی و فاقد کالری تهیه می شوند.
 5. محصولات رژیمی که با قند های بدون کالری ولی طبیعی تهیه شده اند، تاثیر بیشتری دارند. مثل گیاه استویا، ساکرولوز و گیاه مانک و غیره.
 6. اگر محصولات رژیمی و بدون قند حاوی کالری بسیار ناچیز یا صفر باشد، می توان به میزان دل خواه در رژیم استفاده کرد.
 7. افراد دیابتی و حتی فشار خونی می توانند از این محصولات به راحتی استفاده کنند.
 8. اگر در محصولات رژیمی از قند مصنوعی ایزومالت استفاده شده باشد، به خاطر هضم کم و خاصیت آبکی کردن مواد غذایی در روده بزرگ، می تواند سبب عملکرد بهتر، شست و شوی روده و جلوگیری از سرطان روده بشود.
 9. محصولات رژیمی و بدون قند، خاصیت پوسیدگی دندان ها را در افراد چاق، کمتر می کند.
 10. کالری محصولات رژیمی ناچیز است و اضافه وزن ایجاد نمی کند. مثل نان های رژیمی جو و غیره.

محصولات رژیمی و بدون قند را از کدام فروشگاه تهیه کنیم

اگر تصمیم به خریدن محصولات رژیمی داشتید، می توانید از فروشگاه های مخصوص محصولات رژیمی، خرید کنید. این فروشگاه ها شامل فروشگاه های نان رژیمی، لاین اختصاصی رژیمی در فروشگاه ها و هایپرهای بزرگ، داروخانه ها، عطاری ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد که همگی، محصولات رژیمی مختلفی را برای کاهش وزن و افراد دیابتی، دارند و می توانید خرید کنید. در این فروشگاه ها انواع نان رژیمی، بیسکوییت ها، شیرین کننده های رژیمی، کیک ها و ویفرهای غنی شده با سبوس و قند های مصنوعی، نوشابه های رژیمی، پولکی و قند رژیمی برای چای، شکرهای رژیمی و خیلی از محصولات دیگر وجود دارند.

فراموش نکنید که برخی از محصولات بدون قند و رژیمی هم محدودیت و یا منع مصرف دارند. همانطور که قبلا گفتیم، برخی از آن ها اصلا تاییدیه های بهداشتی ندارند. گاهی وقت ها هم با قند های طبیعی و کالری دار مخلوط شده اند که ممکن است در اثر مصرف زیاد، اثر عکس داشته باشند. اگر برای کاهش وزن می خواهید بهترین اثر و نتیجه را بگیرید، در روزها و هفته های اولیه سعی کنید از این محصولات بیشتر استفاده کنید و با یک شیب ملایم مصرفشان را قطع کنید. البته این فقط برای محصولاتی است که در تهیه ی آن، از قندهای مصنوعی استفاده شده باشد. وگرنه خوردن محصولات رژیمی دیگر مثل نان ها، کاملا بی ضرر است.

برای خرید آنلاین محصولات رژیمی و بدون قند از فروشگاه محصولات ارگانیک عطارلند روی تصویر زیر کلیک کنید

فروشگاه محصولات رژیمی

سخن پایانی

خرید محصولات رژیمی و بدون قند، بهترین گزینه برای کم کردن وزن و تاثیر گذاری بیشتر در رژیم می باشد. اگر این محصولات را از عطاری ها و فروشگاه های معتبر خریداری کنید، به صرفه تر و مطمئن تر خواهد بود. پیشنهاد ما به شما، خرید این محصولات از فروشگاه ” عطارلند ” می باشد.