فروشگاه محصولات کتوژنیک؛ رژیم لاغری سالم

فروشگاه محصولات کتوژنیک تمام محصولات غذایی رژیم کتوژنیک را در اختیار افراد قرار می دهد.

هرگونه مواد غذایی که در برنامه غذایی روزانه قرار دارد تاثیر خود را بر سلامت بدن خواهد گذاشت.

محصولات غذایی بسیار متنوع و رنگارنگ هستند. روزانه در ویترین شیرینی فروشی ها و فروشگاه های مواد غذایی انواع خوردنی ها را مشاهده می کنیم.

درصد قابل توجهی از این خوراکی ها می توانند بر سلامت جسم تاثیر منفی بگذارند.

این خوراکی ها تنها ظاهری جذاب و طعم های بسیار فریبنده دارند. افراد زیادی آن ها را مصرف می‌کنند. تبلیغات رنگارنگ و لعاب دار نیز به فروش این محصولات کمک می کند.

بعضی افراد به دلیل محدودیت نمی توانند از این محصولات استفاده کنند. به طور مثال افرادی که مبتلا به برخی بیماری ها مانند دیابت هستند. گروه دیگر افرادی هستند که از رژیم های متنوع غذایی استفاده می کنند. مصرف این محصولات برایشان مضر است، در نتیجه محصولات ویژه ای برایشان تولید می شود.

 امروزه فروشگاه های مواد غذایی بخش ویژه ‌ای را به خود اختصاص داده اند. به طور مثال قسمتی از فروشگاه محصولات کتوژنیک، رژیمی، بدون قند و … را به خود اختصاص داده اند.

لاغری سریع با رژیم کتوژنیک

ممکن است شما از رژیم غذایی استفاده می کنید.

انتخاب یک رژیم مناسب به چند عامل بستگی دارد. جنس، سن، وزن، گروه خونی، میزان فعالیت های بدنی و ورزشی، آلرژی ها و … در انتخاب رژیم غذایی مناسب دخیل هستند. این ویژگی‌ها نیاز های شما را در انتخاب یک رژیم مناسب تعیین می‌کند.

برخی افراد دارای بیماری های خاص می توانند مواد مورد نیاز خود را از فروشگاه محصولات کتوژنیک تهیه کنند.

خرید آنلاین محصولات رژیم کتوژنیک از فروشگاه گیاهان دارویی و محصولات ارگانیک عطارلند 

کتوژنیک، ذوب کننده ذخیره چربی

عطارلند به عنوان یک فروشگاه محصولات کتوژنیک را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد. انواع رژیم غذایی اصول خاص و نام های مخصوص به خود را دارند. یکی از رژیم های محبوب دنیا کتوژنیک نام دارد. این رژیم به منظور لاغر شدن و کاهش وزن تجویز می شود. در واقع افراد می خواهند به یک وزن ایده آل و مناسب برسند.

 در ابتدا این رژیم برای درمان بیماری صرع ابداع شده بود. با گذشت زمان به سرعت برای کاهش وزن و چربی سوزی مورد استقبال قرار گرفت. علاوه بر آن برای درمان بیماری دیابت نیز می توان از این رژیم پیروی کرد.

در رژیم غذایی کتوژنیک اصول خاصی را باید رعایت کرد. در این برنامه غذایی کربوهیدرات ها به شدت کم می شود. مصرف آن به کمتر از 50 گرم در روز خواهد رسید.

برعکس مصرف چربی ها به میزان قابل توجهی زیاد خواهد شد. فروشگاه محصولات کتوژنیک انواع محصولات غذایی را ارائه می دهد.

در این رژیم چربی ها جایگزین کربوهیدرات ها می شود که برای تامین انرژی بدن مورد نیاز هستند. مقدار آن به بیش از 70 درصد می رسد. پروتئین ها در این رژیم در حد اعتدال مصرف می شوند.

کربوهیدرات ها از سبد غذایی حذف می شوند، در مقابل چربی مفید جایگزین خواهد شد. در نتیجه بدن در موقعیت کتوزیس قرار می گیرد. برای تامین کالری و انرژی مورد نیاز روزانه چربی های ذخیره در بدن استفاده می شود. بدن به جای سوختن گلوکز به چربی سوزی روی می آورد.

فروشگاه محصولات کتوژنیک مواد غذایی فاقد کربوهیدرات را برای این افراد تولید و عرضه می کند.

 

منوی غذایی مجاز رژیم کتوژنیک

 ممکن است شما جزو افرادی باشید که رژیم غذایی کتوژنیک را برای رسیدن به وزن ایده‌آل انتخاب کرده‌اید. در برنامه روزانه غذا های زیر را می توانید استفاده کنید:

 • انواع تخم پرندگان: مانند تخم مرغ، کبک، قرقاول و ….
 • چربی‌ های حیوانی
 • انواع لبنیات: مانند پنیر، شیر، کره و … .
 • روغن های گیاهی و سالم: مانند زیتون، آووکادو و … .
 • دانه های خوراکی: مانند تخمه کدو، کتان و … .
 • سبزیجات بدون کربوهیدرات: سبزیجات سبز رنگ، پیاز، گوجه فرنگی
 • گوشت که سرشار از چربی و پروتئین است. مانند گوشت، مرغ، ماهی، گوشت قرمز، استیک و … .

لاغری سریع- کتوژنیک

مصرف سبزیجاتی مانند سیب زمینی که سرشار از کربوهیدرات است ممنوع می باشد.

غذا های سرشار از کربوهیدرات و قند در گروه غذا های غیر مجاز هستند و نباید مصرف کنید. انواع شیرینی ها دسته نان، غلات، برنج و … نیز در این گروه قرار دارند. تمام حبوبات و چاشنی‌ ها مانند شکر نیز در این گروه قرار دارند.

یک مژده برای افرادی که رژیم غذایی کتوژنیک استفاده می کنند. در فروشگاه محصولات کتوژنیک شیرینی و قند های طبیعی که کربوهیدرات کمی دارند موجود می باشد.

چربی های مضر مانند روغن های صنعتی و فرآوری شده در رژیم غذایی کتوژنیک جایی ندارند. تمام میوه ها نیز کربوهیدرات بالایی دارند، اما تمشک و توت در گروه میوه جات استثنا هستند.

سبزیجات رژیم کتوژنیک

انواع رژیم غذایی کتوژنیک

انواع رژیم غذایی کتوژنیک به شرح زیر می باشد:

 • رژیم کتوژنیک SKD یا استاندارد:میزان مصرف چربی حداکثر 75 درصد، پروتئین حداکثر 20 درصد و کربوهیدرات ها به 5 درصد می رسد.
 • رژیم کتوژنیک CKD یا دوره ای:در این روش بعد از یک دوره مشخص شما می‌تواند به مدت معین از کربوهیدرات ها استفاده کنید.
 • رژیم کتوژنیک TKD یا هوشمند: تنها زمان مجاز برای مصرف کربوهیدرات ها در حین ورزش و فعالیت های بدنی است.
 • رژیم کتوژنیک با پروتئین بالا: مصرف پروتئین افزایش می یابد و تا حداکثر 35 درصد می رسد. مصرف چربی ها به 65 درصد می‌رسد. در مقابل کربوهیدرات ها در حدود 5 درصد باقی خواهد ماند.

 

فروشگاه محصولات کتوژنیک تمام مواد غذایی مورد نیاز برای چهار گروه را در اختیار افراد قرار می‌ دهد. نکته بسیار مهم در مورد رژیم کتوژنیک این است که مصرف چربی های مضر اکیدا ممنوع است. افراد فقط می‌توانند از چربی های حیوانی و گیاهی سالم استفاده کنند.

 

فواید رژیم کتوژنیک و خرید از فروشگاه محصولات کتوژنیک

خرید از فروشگاه محصولات کتوژنیک تنها محدود به افرادی که رژیم می گیرند نیست. بلکه افرادی که دیابت دارند نیز می ‌توانند به فروشگاه محصولات کتوژنیک مراجعه نمایند. می توانند مواد مورد نیاز خود را از این فروشگاه ها خریداری کنند.

اگر دیابت نوع دو ناشی از اضافه وزن باشد می توانند از این رژیم استفاده کنند. می توانند محصولات مورد نیاز خود را از فروشگاه محصولات کتوژنیک تهیه کنند.

پزشکان متخصص برای درمان انواع سرطان ها نیز از این نوع رژیم استفاده می کنند. این رژیم می تواند علائم پارکینسون را بسیار کم کند.

افرادی که دچار جوش و آکنه زیاد می شوند می توانند رژیم کتوژنیک را زیر نظر متخصص انجام دهند. حذف قند باعث بهبود جوش و جای جوش در پوست صورت می شود

سعی کنید در زمان شروع رژیم به صورت ناگهانی کربوهیدرات ‌ها را حذف نکنید. این عمل عوارضی مانند آنفولانزای کتوژنیک را به همراه دارد. آنفولانزای کتوژنیک کاهش عملکرد ذهنی و انرژی را در پی خواهد داشت.

از نمک در غذای روزانه خود استفاده کنید. نمک بین مواد معدنی، املاح و آب تعادل را برقرار می کند.

در سایت عطارلند بخش ویژه ای به معرفی محصولات کتوژنیک پرداخته است. افراد با مراجعه به فروشگاه محصولات کتوژنیک را به راحتی می توانند تهیه کنند.