اندامی مناسب با مصرف بهترین قرص لاغری

یکی از راه ها برای داشتن اندامی مناسب استفاده از بهترین قرص لاغری است. امروزه جامعه با تغییر ایده آل ها قانون نانوشته ای را برای وزن، تناسب اندام دارد که همه تصورات را تغییر داده است. داشتن یک اندام با شکل ساعت شنی و اندامی مناسب جزو استاندارد های دنیای مد و فشن است.

دنیای مد و فشن در زمینه های مختلف داشتن یک اندام لاغر، مناسب و زیبا را تبلیغ می کنند. این تبلیغات به افراد القا می‌کند که اگر اندام استاندارد داشته باشید اعتماد به نفس بیشتری دارید.

افراد متاثر از عوامل محیطی، تبلیغات و … به دنبال روش هایی برای لاغر شدن هستند. افراد لاغر سلامت بیشتری دارند. در نتیجه یکی دیگر از دلایل برای لاغر شدن محسوب می شود. افراد لاغر عوارضی مانند فشار خون، قند خون و … ندارند.

در بین اقوام و آشنایان افرادی هستند که اضافه وزن دارند. ممکن است چاقی موضعی یا اضافه وزن (تمام اعضای بدن) داشته باشند. این افراد همیشه به دنبال راه حل هایی هستند تا به یک وزن ایده آل برسند. رژیم درمانی، ورزش، پیاده روی، قرص های لاغری و گاهی عمل جراحی راه هایی برای داشتن اندامی مناسب است.

امروزه برای لاغر شدن استفاده از قرص های لاغری بسیار ترند شده است. تولیدکنندگان و شرکت های داروسازی استفاده از قرص های لاغری را تبلیغ می کنند. بهترین قرص لاغری را برای مشتریان گرامی تولید می کنند.

انواع قرص لاغری

قرص های لاغری به دو دسته کلی تقسیم می شوند:

  • قرص گیاهی لاغری
  • قرص شیمیایی لاغری

در ادامه مطلب با بهترین قرص لاغری آشنا می شویم:

 

 

عملکرد انواع قرص های لاغری

قرص لاغری چیست؟ چه عملکردی در مکانیسم بدن دارد که منجر به لاغری می شود؟

قرص های لاغری بر اساس عملکرد به سه دسته کلی تقسیم بندی می شوند:

بهترین قرص لاغری برای کاهش جذب در بدن: از ترکیباتی استفاده شده است که از جذب چربی در بدن جلوگیری می کند. آنزیمی به نام آلفا آمیلاز را در بدن مهار می کند. این آنزیم مسئول هضم و جذب کربوهیدرات ها در بدن است.

بهترین قرص لاغری برای کاهش اشتها: بعضی افراد چاق توانایی کنترل اشتهای خود را ندارد. قرص لاغری کاهش اشتها برای این افراد مناسب است. در ساختار آن فیبر هایی وجود دارد که بعد از مصرف آب را جذب کرده و بزرگ می شود. در نتیجه فرد احساس سیری می کند. بهترین قرص لاغری است که مانع اضافه وزن در فرد می شود. دریافت انرژی از چربی ها کم می‌کند و کاهش وزن را به دنبال دارد.

بهترین قرص لاغری چربی سوز: این قرص سرعت چربی سوزی را بالا می برد. سوخت و ساز را افزایش داده و چربی ‌های ذخیره در بدن را مصرف می کند.

توجه داشته باشید که بهترین قرص لاغری با ساختار و ترکیب عالی هم به تنهایی نمی تواند معجزه کند.

کارشناسان تغذیه اعتقاد دارند داشتن یک برنامه چند وجهی مناسب برای افراد مختلف جهت لاغر شدن ضروری است. رژیم غذایی سالم، ورزش و فعالیت بدنی را در برنامه روزانه تان بگنجانید. می توانید متناسب با سن و وزن در کنار برنامه روزانه از بهترین قرص لاغری نیز کمک بگیرید.

عوارض منفی داروهای لاغری شیمیایی و تایید نشده

استفاده از دارو های شیمیایی و پروسه لاغری دارای اثرات مثبتی هستند. در مقابل عوارض منفی پایدار را به همراه دارد. در نتیجه تمایل افراد به مصرف آن کاهش پیدا کرده است. تمایل افراد به مصرف قرص های لاغری گیاهی بیشتر شده است.

برای خرید گیاهان دارویی با قیمت استثنایی روی تصویر زیر کلیک نمایید

عطاری اینترنتی

انتخاب بهترین قرص لاغری گیاهی؛ یار کمکی

در هنگام انتخاب و مصرف قرص های لاغری چند نکته را یادآور می شویم:

هرگز قرص‌ لاغری حتی با پایه گیاهی را بدون تجویز پزشک مصرف نکنید. بهترین قرص لاغری برای گروهی مناسب است که شاخص توده بدنی (BMI) آن ها بالاتر از 30 باشد. به عنوان مثال فرض فرد نمی تواند اشتهای خود را کنترل کند. همچنین از قرص های کاهش دهنده اشتها اطلاع درستی ندارد. پزشک متخصص متناسب با شرایط فعلی مصرف قرص را تجویز می کند.

برخی افراد با BMI بالا نمی توانند با رژیم و ورزش به کاهش وزن خود کمک کنند. قرص لاغری کاهنده اشتها و چربی سوز بهترین گزینه می باشد.

استفاده و مصرف قرص لاغری برای چند گروه ممنوع است. برای مادران باردار، سالمندان، کودکان و نوجوانان زیر ۱۸ سال تجویز نمی شود.

مشورت یا پزشک قبل از استفاده از قرص لاغری

قرص های لاغری شیمیایی دارای عوارض جانبی هستند.  در نتیجه برای سلامت افراد مضر است. پیشنهاد می کنیم بهترین قرص لاغری با ترکیبات گیاهی را انتخاب کنید. ترکیبات قرص های گیاهی کاملاً مشخص و بدون ضرر می باشد.

هیچ دارو، قرص و مکملی تضمینی نیست در نتیجه خودسرانه مصرف نکنید. ممکن است در هنگام مصرف به برخی عوارض دچار شوید. اگر دچار عوارضی مانند دل درد، سرگیجه و … شدید با پزشک در میان بگذارید. ممکن است قرص با بدن شما سازگار نباشد. در نتیجه به این معنی نیست که قرص لاغری بد بوده یا تقلبی است.

زمانی که بهترین قرص لاغری را مصرف می کنید تکرار آن عادت غذایی مناسب را در شما ایجاد می کند. زمانی که قرص های لاغری را بعد از دوره درمانی ترک کردید یک عادت غذایی سالم را خواهید داشتید.

ورزش و رژیم غذایی (مصرف کمتر چربی، پروتئین و کربوهیدرات) را در رژیم روزانه خود جای دهید. از میوه و سبزیجات به عنوان جایگزین استفاده کنید.

کپسول-لاغری-اسلیم-مکس-فروشگاه-گیاهان-دارویی-عطارلند

معرفی بهترین قرص لاغری  

قرص های گیاهی با ساختار طبیعی عوارض جانبی بسیار کمی دارند. بهترین قرص لاغری در زمینه های مختلف شامل:

هزال بهترین قرص لاغری: شرکت دارویی سینا فرآور آن را تولید می‌کند. یک داروی کاملا گیاهی است. اثر چربی سوزی در بدن دارد که منجر به کاهش وزن کمک می شود. تاثیر سوء بر جذب ویتامین ها و مینرال ها در بدن ندارد.

ترکیبات آن شامل زیره سیاه، مرزنجوش، رازیانه، زنیان، اشقه، سداب و بوره ارمنی است. به عنوان بهترین قرص لاغری از طرف وزارت بهداشت مورد تایید است.

فلوردو بهترین قرص لاغری: محصول شرکت داروسازی سینا فرآور است. دارای تاییدیه وزارت بهداشت می باشد. هضم غذا در بدن را افزایش می دهد. روند جذب چربی‌ و کربوهیدرات‌ را کم می‌کند. چربی‌ های ذخیره در بدن را می سوزاند.

ترکیبات آن شامل نعنا فلفلی، چای سبز، سیاه توسه، انجدان رومی، علف طلایی ختمی و سولیداژ است.

برای درمان مشکلات گوارشی مثل یبوست، رفلاکس و نفخ نیز مناسب است. مصرف طولانی مدت آن در درمان و کنترل قند خون نیز موثر می باشد.

قرص (کپسول) لاغری اسلیم مکس: شرکت داروسازی قائم دارو این قرص را تولید می کند. ترکیبات آن شامل رازیانه، کاسنی، عصاره زیره سبز و تخم کرفس است.

مصرف آن اشتها را کاهش می دهد. سرعت چربی سوزی را افزایش می دهد. جذب چربی را کم می کند.

قرص گیاهی گرین تیدین: محصول شرکت داروسازی دینه در ایران است. بر کاهش وزن اثر دارد. چربی ذخیره در بدن را می سوزاند و افزایش می دهد. سوخت و ساز کربوهیدرات ها را در بدن افزایش می دهد. در درمان نفخ شکم و رفع سوء هاضمه موثر است.

ترکیبات آن شامل چای سبز، عصاره زیره سبز و عصاره شوید می باشد. هر سه ترکیب در کاهش وزن موثر هستند.

 

برای مشاهده انواع محصولات رژیمی که میتواند به کاهش وزن کمک کند اینجا کلیک کنید.

همچنین برای آگاهی از جدید ترین محصولات و تخفیف ها صفحه اینستاگرام عطارلند را دنبال کنید