فروشگاه محصولات ارگانیک اصفهان، عطارلند

فروشگاه محصولات ارگانیک اصفهان

امروزه در سراسر دنیا همه به دنبال خرید و مصرف محصولات ارگانیک از فروشگاه ها هستند. پیشرفت بشر سبب شده تا محصولات کشاورزی و دامی، با انواع آفت کش ها، کودهای شیمیایی، سموم کشاورزی و انواع هورمون ها رشد کنند. در این حالت مقدار محصولات خیلی بیشتر از قبل خواهد بود ولی آیا کیفیت هم بیشتر می شود؟ آیا می توان محصولات غیر ارگانیک مصرف کرد و انتظار سلامت عمومی بدن را داشت؟ در اینجا می خواهیم شما را با محصولات ارگانیک، ویژگی ها و فروشگاه هایی که این محصولات را عرضه می کنند، آشنا کنیم.

پر فروش ترین محصولات ارگانیک در فروشگاه ها، کدام است؟

قبل از پرداختن به اینکه پر فروش ترین محصولات ارگانیک چه چیزهایی هستند، باید بدانیم ارگانیک بودن یعنی چه. ارگانیک بودن مواد غذایی یعنی از ابتدا تا انتهای مراحل تولید و بسته بندی و عرضه، هیچ گونه مواد شیمیایی و آلاینده مثل سم و کود شیمیایی یا هورمون در آن بکار نرفته باشد. کاملا طبیعی و ارگانیک باشد.

ارگانیک بودن محصولات، فقط مختص محصولات کشاورزی نیست. حیواناتی که انسان از آن ها مصرف می کند هم می توانند ارگانیک باشند. حیواناتی مثل گاو و گوساله و گوسفند یا مرغ، اگر دانه و علوفه ی آن ها ارگانیک باشد و هیچ هورمونی به آن ها تزریق نشود، ارگانیک هستند.

مواد غذایی، محصولات پوست و مو و زیبایی، انواع روغن های مصرفی و حتی برخی از محصولات منسوجاتی و پوششی مثل شورت و لباس های زیر، همگی می توانند جزئی از محصولات ارگانیک باشند. اگر بخواهیم ببینیم کدام محصولات ارگانیک، پر فروش هستند، باید نگاهی به بازارهای محلی بیندازیم. در این بازارها اکثر محصولات ارگانیک هستند. امروزه هم به مدد پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده ی محصولات ارگانیک به وجود آمده اند که محصولات کاملا ارگانیک را به مصرف کنندگان عرضه می کنند. فروشگاه اینترنتی ” عطارلند ” یکی از همین فروشگاه هاست.

تولید کنندگان محصولات ارگانیک در اصفهان به وفور یافت می شوند. در تک تک شهرها و روستاهای اطراف این استان، محصولاتی نظیر مرغ و تخم مرغ، میوه و سبزی جات و بسیاری از محصولات بهداشتی کاملا ارگانیک تولید می شود. حتی کارخانه جات، کارگاه ها و گلخانه های زیادی وجود دارند که در کنار محصولات تراریخته و ژنتیکی خود، محصولات ارگانیک هم تولید می کنند.

محصولات ارگانیک در اصفهان

فروشگاه محصولات ارگانیک اصفهان، کم نیستند. به عنوان مثال:

 • انواع صیفیجات و سبزیجات ارگانیک
 • گوجه و خیار وسیب زمینی ارگانیک
 • انواع میوه جات فصلی ارگانیک
 • انواع عرقیجات طبیعی کاشان

وبسیاری از محصولات دیگر.

10 ویژگی مهم محصولات ارگانیک چیست؟

مصرف محصولات ارگانیک دارای خواص بسیار زیادی است که فقط در طول زمان مشخص و قابل لمس خواهد بود. این محصولات، یکسری ویژگی و خصوصیات مهمی دارند که به طور اختصار، 10 مورد مهم آن را شرح می دهیم:

 1. محصولات ارگانیک، به خاطر طی مراحل رشد و دریافت مواد غذایی کاملا طبیعی، در بدن بهتر جذب می شوند.
 2. محصولات ارگانیک به خاطر دست نخورده بودن ساختار ژنتیکی شان، برای سلامت بدن مفید ترند.
 3. مزه ی محصولات ارگانیک نسبت به سایر محصولات غیر ارگانیک، بهتر و طبیعی تر است
 4. میزان بزرگی در محصولات کشاورزی و یا حتی مرغ و گوسفند ارگانیک، معقول و رو به کوچک است در حالی که محصولات غیر ارگانیک، بزرگ تر هستند.
 5. انرژی دریافتی حاصل از محصولات ارگانیک بیشتر و بهتر است
 6. محصولات ارگانیک نه تنها در دراز مدت ایجاد سرطان نمی کنند بلکه از بروز برخی سرطان ها جلوگیری می کنند.
 7. محصولات ارگانیک در عمل ارزان تر از محصولات غیر ارگانیک هستند. برای مثال، خرید یک کیلو گوجه فرنگی طبیعی با قیمت دوبرابر نسبت به گوجه فرنگی تراریخته و غیر طبیعی، می تواند در دراز مدت نیازمندی شخص به دارو و درمان را کم کند.
 8. از هر نظر، محصولات ارگانیک باعث صرفه جویی می شود. صرفه جویی در هزینه، درمان و خیلی چیز های دیگر. پس محصولات ارگانیک با صرفه ترند.
 9. محصولات ارگانیک، حاوی آنتی اکسیدان های بیشتری هستند.
 10. احتمال مریضی و بیمار شدن مستقیم، با محصولات ارگانیک خیلی کمتر است. چون در فرآیند تولید آن، تولید کنندگان موظف به رعایت دستورالعمل های سختی هستند.

 

بهترین محصولات ارگانیک را از کجا تهیه کنیم؟

فروشگاه گیاهان دارویی عطارلند

برای تهیه ی محصولات ارگانیک سعی کنید از مراکز فروشگاهی معتبر خرید کنید و حتما به نکات درج شده ی روی پاکت محصول دقت کنید. محصولات ارگانیک مانند سایر محصولات، درجه بندی دارند. این درجه بندی ها باعث می شود تا مصرف کننده بهترین کیفیت را تهیه کند.

درجه بندی محصولات ارگانیک شامل:

 • صد در صد ارگانیک:

این محصولات همگی ارز ابتدا تا انتهای تولید، به روش کاملا طبیعی و از مواد آلی تولید شده اند.

 • ارگانیک:

یعنی محصولاتی که 95 درصد آن ها از مواد آلی می باشد

 • تولید شده با مواد ارگانیک:

یعنی محصولاتی که 70 درصد آن ها از مواد طبیعی تشکیل شده باشد.

اگر محصولی کمتر از 70 درصد مواد طبیعی و آلی در خود داشته باشد، غیر ارگانیک به حساب می آید.

تهیه ی محصولات صد در صد ارگانیک و طبیعی کار چندان سختی نیست. فقط باید همت کنید و برای تهیه ی آن، خودتان دست به کار شوید. خرید مستقیم از فروشگاه هایی که این محصولات را عرضه می کنند و یا مراجعه به روستاها و شهرهایی که در تولید مواد و محصولات ارگانیک، به نام و مشهور می باشند.

یک راه دیگر هم، خرید از فروشگاه های محصولات ارگانیک به صورت اینترنتی است. در اصفهان می توان از مجموعه ی ” عطارلند ” به عنوان عرضه کننده ی مستقیم محصولات ارگانیک نام برد که انواع محصولات طبیعی غذایی و غیرغذایی را به فروش می رساند. این فروشگاه با عرضه ی بهترین محصولات ارگانیک، می تواند نیاز مصرف کنندگان را تا حد زیادی پاسخ بدهد.د طبیعی تشکیل شده باشد.

اگر محصولی کمتر از 70 درصد مواد طبیعی و آلی در خود داشته باشد، غیر ارگانیک به حساب می آید.

تهیه ی محصولات صد در صد ارگانیک و طبیعی کار چندان سختی نیست. فقط باید همت کنید و برای تهیه ی آن، خودتان دست به کار شوید. خرید مستقیم از فروشگاه هایی که این محصولات را عرضه می کنند و یا مراجعه به روستاها و شهرهایی که در تولید مواد و محصولات ارگانیک، به نام و مشهور می باشند.

ودر آخر

از یاد نبرید که جای جای این مرز و بوم، می توان محصولات طبیعی و ارگانیک پیدا کرد. شاید به لحاظ قیمتی، گران تر از دیگر محصولات مشابه باشد اما در نهایت به سلامت جسم و روحتان کمک می کند. زمانی به عمق این مطلب پی خواهید برد که با مصرف محصولات ارگانیک، سلامتی را به خودتان و اطرافیان، هدیه می دهید.