شیرین کننده بدون قند کامور

شیرین کننده بدون قند کامور، از محصولات بسیار پر مصرف در میان بیماران دیابتی است. افرادی که از بیماری دیابت رنج می برند، در طول 24 ساعت، عطش به خوردن مواد غذایی شیرین دارند. خیلی از آن ها نمی توانند این حس را در خود سرکوب کنند. به همین دلیل باید ماده غذایی خاصی وجود داشته باشد تا وقتی به این حالات دچار می شوند، مصرف کنند و هوس خوردن شیرینی و مواد غذایی کربوهیدرات دار را در خود، سرکوب کنند.

شیرین کننده های کامور در دسته های مختلفی دسته بندی شده اند. برخی طبیعی و برخی کاملا به صورت مصنوعی تولید می شوند. در حال حاضر می توان شیرین کننده بدون قند کامور را از بهترین و مطرح ترین تولیدات داخل کشور دانست که طرفداران بسیار زیادی دارد. برای خرید می توانید به فروشگاه اینترنتی "عطارلند" مراجعه کنید.

معرفی شیرین کننده بدون قند کامور

این روزها با توجه به تغییر شیوه زندگی افراد، خوردن شیرینی، قند و شکر و هر چیزی که از کربوهیدرات تشکیل شده است، رواج پیدا کرده که می توانند سبب ساز بیماری دیابت باشند. 

شیرین کننده بدون قند کامور، از جمله شیرین کننده های موجود در بازار است که می تواند نوشیدنی و غذای فرد دیابتی یا شخصی که رژیم بدون قند دارد را تا حد بسیار خوبی شیرین کند اما در بدن او، جذب نشود. این خیلی مهم است که ماده ای در دنیا وجود داشته باشد که علاوه بر رفع کردن احساس گرسنگی و سرکوب کردن حس شیرینی خواهی، بتواند از بدن دفع شده و جذب نشود.

شیرین کننده های بدون قند، سال های سال است که در دنیا مورد استفاده قرار می گیرند و استفاده صحیح از آن ها، مشکلی برای مصرف کننده پدید نمی آورد. در حال حاضر چندین نوع شیرین کننده بدون قند در بازار به عنوان شیرین کننده به فروش می رسند که شیرین کننده کامور، از بهترین و معروف ترین آن ها است.

اگر نگاهی به قندهای موجود در طبیعت و قندهای ساخت دست بشر بیندازید، با 4 گروه مواجه خواهید شد. گروه اول، قندهای طبیعی هستند مانند قند خرما، میوه جات، شربت برنج قهوه ای، مالت و . . .. دسته دوم، قندهای ساده و تصفیه شده هستند مانند قند و شکر و شکرقهوه ای. دسته سوم نیز قندهای الکلی هستند و دسته چهارم، قندهای ساخت دست بشر که به صورت طبیعی یا غیر طبیعی هستند. این دسته از قندها، به اشکال گوناگون وجود داشته و هر کدام می توانند علاوه بر شیرین بودن، میزان قند خون را تغییر نداده و جذب هم نشوند. 

شیرین کننده ها، انواع مختلفی دارند که بر اساس نوع قند مورد استفاده در چهار دسته قرار می گیرند:

۱. استویوزید (استویا) 

این شیرین کننده از گیاهی به اسم استویا استخراج می شود  و برای مثال در محصولات برند بی لو از این نوع شیرین کننده استفاده می شود

۲. ایزومالت

۳. آسه سولفام

۴. سوکرالوز

که در محصولات بدون قند کامور معمولا از ایزومالت سوکرالوز یا آسه سولفام اسفاده می شود.

برای خرید حبه کم کالری کامور روی تصویر زیر کلیک کنید

قرص شیرین کننده برای دیابتی ها

شیرین کننده بدون قند یا همان شیرین کننده های مخصوص دیابتی ها، دو دسته هستند. دسته اول کاملا طبیعی بوده و ریشه در طبیعت دارند. شیرین کننده استویا از همین نوع می باشد. دسته دوم، قند مصنوعی است که در آزمایشگاه تولید شده و ساختار آن به نحوی است که کالری موجود در آن، صفر است. مثلا آسه سولفام، سوکرالوز و ایزومالت و آسپارتام و ساخارین را می توان در این دسته جای داد که این دسته هم در صورتی که به مقدار مجاز مصرف شوند هیچ مشکلی برای بدن به وجود نمی آورند. بنا بر این هنگام استفاده از محصولات شیرین کننده به حد مجاز مصرف برای هر شخص دقت کنید میزان مجاز مصرف آسه سولفام   در توضیحات محصول قرص شیرین کننده کامور  سایت عطارلند توضیح داده شده است.


شیرین کننده بدون قند برای دیابتی ها، عملکرد بسیار ساده ای دارد. وقتی یک فرد دیابتی در طول روز نیاز به مصرف قند داشته باشد، می تواند از این محصولات شیرین کننده کامور استفاده کند. در واقع با این کار، هوس خوردن شیرینی جات در او سرکوب می گردد. از طرفی چون انسولین در خون بیشتر می شود، همان میزان قند خونی که به صورت طبیعی بالا رفته است، جذب می گردد. نکته مهم که باید به آن توجه داشت این است که شیرین کننده های جایگزین قند و شکر، مهار کننده قند خون نیستند. بلکه مهار کننده حس نیاز به قند هستند.

برای خرید قرص شیرین کننده فشاری کامور روی تصویر زیر کلیک کنید


بهترین شیرین کننده موجود در بازار داخل کشور

شیرین کننده بدون قند در بازار داخل، با انواع برندها و به شکل های مختلف تولید می گردد. کافیست تا برای مقایسهسری به سایت های فروشگاهی مواد غذایی بزنید.

شیرین کننده های بسیار زیادی از برندهای مختلف خارجی و تولید داخل مثل بی لو و کامور وجود دارند که هر کدام می توانند نیاز بدن یک دیابتی را رفع کنند اما در میان تمام این شیرین کننده ها، شیرین کننده کامور از تولیدات بسیار مرغوب و با کیفیت به حساب می آید. این شیرین کننده در حال حاضر به اشکال گوناگون تولید می شود. قند کم کالری، شکر و پودر شیرین کننده و قرص شیرین کننده از انواع آن می باشند.

برای خرید قرص شیرین کننده کامور روی تصویر زیر کلیک کنید

هر کدام از شیرین کننده های بدون قند کامور می‌توانند برای موارد مختلفی استفاده شوند. برخی از این شیرین کننده ها به گونه ای تولید شده اند که می توان در غذا از آن ها استفاده کرد. برای مثال می توانید در خورشت فسنجان به جای شکر استفاده کنید. برخی هم به شکل قرص و قند هستند و با چای  یا انواع نوشیدنی می توان استفاده کرد.

و کلام آخر اینکه در صورتی که از بیماری دیابت در رنج هستید و یا در مرحله پیش دیابت هستید، می توانید شیرین کننده بدون قند کامور مصرف کنید. برای تهیه این محصول می توانید به فروشگاه "عطارلند" سری بزنید و سفارش دهید.


در انتها برخی لینک های مفید را برای شما قرار می دهیم.

خرید محصولات بدون قند

مقالات مرتبط با رژیم دیابتی و بدون قند

اینستاگرام  عطارلند

اپارات عطارلند

لینکدین عطارلند