فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی؛ خریدی سالم و آسان

فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی به شما کمک می کند خریدی راحت و آسان داشته باشید. بعد از چند دهه استفاده بی حد و مرز از دارو های شیمیایی، تغییراتی در حوزه درمان اتفاق افتاده است. این تغییرات در کشورهایی که دارای پیشینه چند هزار ساله در زمینه طب سنتی هستند مشهودتر است. کشورهایی مانند ایران، چین، هند و برخی کشورهای دیگر را می‌توان نام برد.

امروزه استقبال مردم به طب سنتی و قدیم بیشتر شده است. این مسئله در کشور ما نیز به وضوح قابل مشاهده است. یک مثال واضح این است که فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی در کنار عطاری ها فعال شده اند. اولین دلیل این است که عوارض مصرف داروهای شیمیایی با وجود درمان بسیار زیاد است. اثرات مضر این داروها در بدن بر کسی پوشیده نیست.

گیاهان دارویی نیز در صورت افراط یا مصرف خودسرانه عوارضی خواهند داشت. البته با اطمینان کامل می توان گفت عوارضی بسیار کمتر از داروهای شیمیایی دارند.

دومین نکته از لحاظ اقتصادی و صرف هزینه است. هزینه درمان با طب سنتی بسیار کمتر است. در کنار آن قدرت خرید گیاهان دارویی برای همه مردم وجود دارد.

دلیل دیگر اینکه گیاهان دارویی به وفور در عطاری ها وجود دارند و به آسانی قابل دسترس هستند. البته خرید از فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی کار را آسان تر هم کرده است.

تجویز با پزشک، خرید از خانه

با توسعه علم، فناوری و اینترنت همه چیز به سادگی حرکت انگشت دست شده است. توسعه کسب و کارها در زمینه خرید و فروش در بسته اینترنت گسترش روز افزونی داشته است.

حضور عطاری ها برای ارائه گیاهان دارویی نیز از این امر مستثنی نیست. این امر موجب شده است که عطاری ها به فکر راه اندازی فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی باشند. وب سایت فروشگاه همانند یک کارشناس طب سنتی همه چیز را در کمترین زمان به نمایش می گذارد.

ابتدا باید به یک پزشک طب سنتی برای پیشگیری و درمان بیماری مراجعه کنید. سپس نسخه تجویز شده را به صورت حضوری با آنلاین خریداری کنید. برای پیشگیری، درمان یا هر دلیل دیگر ممکن است به پزشک مراجعه کرده باشید. پزشک طب سنتی دارو های گیاهی را برای شما تجویز می کند.

اگر امکان خرید حضوری ندارید با یک جستجوی کوتاه می توانید دارو ها را به صورت آنلاین خریداری کنید. فرقی نمی کند که در چه محدوده جغرافیایی زندگی می کنید. خرید اینترنتی و اداره پست‌، مسافت ها را بسیار کمرنگ کرده اند. هر چیزی که لازم دارید را می‌توانید از منزل خریداری کنید.

چرا خرید از فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی؟

چرا خرید از فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی را انتخاب کرده اید؟ شاید افراد مختلف به این سوال جواب های متفاوتی بدهند. طراحی وب سایت کار بسیار حرفه‌ای و تخصصی است. در مقابل، آنچه پیش روی شما قرار دارد انتخاب و خرید بسیار آسان است.

در فروشگاه اینترنتی تمام گیاهان دارویی در دسته بندی های مشابه قرار می گیرند. هر محصول در گروه اصلی یا زیرگروه های فرعی قرار دارند. محصولات درمانی مانند روغن ها، محصولات رژیمی، گل های دارویی، ادویه جات و… را می توان نام برد.

محصولات مختلف گیاهان دارویی به صورت اولیه و ثانویه در دسترس شما مشتریان گرامی قرار دارد. در کنار هر گیاه دارویی نام و تصویر آن قرار داده شده است. در زمان خرید باید از انتخاب خود مطمئن شوید. در اکثر فروشگاه ها در کنار گیاهان دارویی خواص آن ها، پهنه جغرافیایی رشد، قیمت و… درج شده است.

فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی معتبر ویژگی‌ مهم دیگری نیز دارد. برای محصولات خود تبلیغات اغراق‌آمیز و فریبنده ندارند. یعنی در کنار هر گیاه دارویی موارد منع مصرف و محدودیت ها نیز درج شده است.

عوارض مصرف گیاهان دارویی گاهی به دلیل تداخل با سایر داروها ایجاد می‌شود.

توجه داشته باشید که قبل از مصرف با پزشک طب سنتی مشورت کنید.

خدمات فروشگاه های اینترنتی گیاهان دارویی

این تصور اشتباه است که گیاه داروی تاریخ انقضا ندارد. در کنار هر محصول در وبسایت تاریخ انقضا درج شده است تا با خیال راحت بتوانید خرید کنید. امنیت اکثر فروشگاه های اینترنتی بسیار بالاست و توسط یک پیچ پشتیبان امنیت آن تامین می شود. اطلاعات مشتریان عزیز به طور کامل محفوظ باقی می ماند.

فضای سایت به گونه ای طراحی شده است که افراد مبتدی و ناآشنا به محیط سایت براحتی می‌توانند خرید کنند. بهترین داروی های گیاهی و فرآورده‌های آن از بهترین تولیدکنندگان سراسر کشور به شما معرفی می شود.

خرید و استفاده از گیاهان دارویی

اگر اطلاعات درج شده درباره محصول مورد نظر برای شما کافی نیست امکان پرسش و پاسخ وجود دارد. کارشناس طب سنتی در هر ساعت شبانه روز پاسخگوی سوالات شما است. اگر در مورد گیاهان دارویی نیاز به مشاوره دارید این امکان برای شما فراهم است. البته فقط پزشک متخصص طب سنتی باید برای شما دارو تجویز کند.

در مورد تمام گیاهان دارویی اطلاعات دقیق و طریقه مصرف به صورت کامل نوشته شده است. البته میزان مصرف آن از فردی به فرد دیگر متفاوت است. میزان مصرف به مزاج، سن، جنسیت، سابقه بیماری، حساسیت ها و عوامل متعدد دیگر وابسته است. طریقه مصرف و میزان آن را پزشک متخصص برای شما تجویز می کند.

پیشنهاد مهم فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی این است که از مصرف خودسرانه داروهای گیاهی خودداری کنید. خرید شما تنها به دلیل قیمت کم و صرفه جویی در هزینه ها نباشد. مزاج شما مهمترین عامل در مصرف داروی گیاهی می باشد. مزاج نیز باید توسط پزشک متخصص طب سنتی تشخیص داده شود.

بسته بندی محصولات اولیه و ثانویه گیاهان دارویی

محصولات اولیه گیاهان دارویی به صورت خشک عرضه می شوند. محصولات ثانویه نیز روغن ها، عرقیات، دمنوش ها و… را شامل می شود. تمام گیاهان دارویی (اولیه و ثانویه) باید به صورت کاملا بهداشتی بسته بندی شوند.

در فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی عطارلند در زمینه بعضی محصولات تولیدکننده هستیم. هدف ما این است که باکیفیت ترین روش های بسته بندی را برای گیاهان دارویی استفاده کنیم. بسته بندی باکیفیت خواص مواد را به مدت طولانی حفظ خواهد کرد. بسته بندی های پرسی، وکیومی، ظروف درب دار و پلمپ شده به هیچ وجه در مسیر ارسال آسیب نمی بینند. در صورت پارگی، درز، خراب شدن مسئولیت به عهده فروشگاه می باشد.

برای خرید آنلاین از فروشگاه  اینترنتی گیاهان دارویی عطارلند روی تصویر زیر کلیک کنید

درمان-میگرن-با-توجه-به-نوع-ان-در-طب-سنتی-2-عطارلند

اگر قصد خرید عمده محصولات گیاهی دارید همکاران ما در قسمت فروش خدمات ویژه ای را در نظر گرفته اند. تاکید همیشگی ما این است که سلامتی شما مهمترین هدف ماست. به دلیل اینکه محصولات و گیاهان دارویی رابطه ای مستقیم با سلامتی شما عزیزان دارد.