پودر ماکا برینو

پودر ماکا برینو از گیاه ماکا بدست می آید. ماکا گیاهی است که در ارتفاعات 3 تا 5 هزار متری رشد می کند. این گیاه بومی پرو می باشد. این گیاه  از حدود دو هزار سال پیش در پرو مورد استفاده قرار می گرفته است. بومیان پرو از این گیاه به عنوان غذا و دارو برای افزایش توان باروری، انرژی و توان بدنی، شادابی و قدرت جنسی مردانه و  زنانه استفاده می‌کنند.  این گیاه از خانواده شبزیجات صلیبی ریشه دار می باشد و با گیاهانی نظیر گل کلم، کلم پیچ و کلم بروکلی هم‌خانواده است. قسمت اصلی این گیاه  ریشه آن می باشد که در خاک قرار دارد.  ریشه این گیاه سه رنگ کلی سیاه، قرمز و زرد دارد. که فراوان ترین نوع آن زرد می باشد. ولی جالب توجه است که رنگ سیاه یا قرمز آن ترکیبات فعال بیشتری داشته  و برای بدن مفید‌تر می باشند.

پودر ماکا برینو یک سوپر فود و یا ابر غذا است که سرشار ازکربوهیدرات، پروتئین، اسید‌های کم‌چرب، فیبر، ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری مانند مس و آهن می باشد. ریشه ماکا از نظر طعم، طعمی شبیه به خاک دارد. گیاه ماکا باعث افزایش قوای کلی بدن می شود و استقامت بدن را بهبود می بخشد. پودر ماکا برینو باعث تقویت سیستم عصبی می شود و درنتیجه باعث آرامش در فرد مصرف کننده می گردد. ماکا به عنوان یک ابر فود  فاقد گلوتن می باشد و مصرف آن برای بیماران سلیاکی که به گلوتن حساسیت دارند و یا برای کسانی که فقط سعی دارند از مصرف گلوتن اجتناب کنند، هیچ ممنوعیتی ندارد.

خواص-و-قیمت-و-خرید-پودر-آنلاین-عطاری-آنلاین-عطارلند

خواص پودر ماکا بری نو

افزایش میل جنسی زنان و مردان

افزایش باروری مردان

کاهش علائم یائسگی

بهبود خلق و خو

افزایش وزن

افزایش انرژی و بهبود عملکرد ورزشی

حفاظت پوست در برابر نور خورشید

تقویت حافظه و قدرت یادگیری

کاهش اندازه پروستات

بهبود عملکرد ورزشی و سطح انرژی

برای خرید پودر ماکا بری نو از فروشگاه گیاهان دارویی عطارلند روی تصویر زیر روکلیک کنید

پودر ماکا برینو عطارلند

نحوه مصرف ماکا

با توجه به اینکه پودر ماکا یک غذا است و یک دارو نیست جهت تاثیر گذاری باید به صورت منظم مصرف گردد. در بررسی های انجام شده بیشتر افرادی که ماکا را به‌صورت روزانه مصرف می‌کنند، پس از 10-14 روز تأثیر آن را حس کرده اند. بدر مورد کسانی که ماکا را به صورت چند وقت یک بار مصرف می کنند تأثیر آن را پس از 30 روز دیده اند. برای مصرف ماکا بهتر است که به صورت روزانه و منظم مصرف گردد و هر هفته ۱ روز، یا در هر ۲ ماه یک هفته، ماکا مصرف نشود تا بدن فرصت استراحت داشته باشد.

 خواص قیمت و خرید آنلاین پودر ماکا

برای مشاهده دیگر محصولات رژیمی اینجا کلیک کنید.

 برای آگاهی از جدید ترین محصولات و تخفیف ها صفحه اینستاگرام عطارلند را دنبال کنید